حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. 86-371-86588970 Jack@jcabrasives.com
کنترل کیفیت قیمت دریافت کنید
خانه -

ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. کنترل کیفیت

  • چین ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. گواهینامه ها
  • چین ZHENGZHOU JINCHUAN ABRASIVES CO., LTD. گواهینامه ها
ما به کار آنلاین خود ادامه می دهیم ، در تماس هستیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد محصول یا آخرین قیمت را بدانید ، می توانید در هر زمان با ما تماس بگیرید ، ما تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات بیشتر انجام خواهیم داد.

تماس با ما

86-371-86588970

مشخصات QC

شرکت ما محصولات و خدمات را با توجه به نیازهای مشتریان ارائه خواهد کرد و ما مسئولیت کیفیت محصولات ارائه شده را برای اطمینان از اتمام سفارش در دوره توافق خواهیم کرد.

محصولاتی که ما می فروشیم، از تکنولوژی پیشرفته و مواد واجد شرایط ساخته شده است و محصولاتی که ما می فروشیم، محصولات جدید واجد شرایط با نام تجاری جدید و غیرقابل استفاده هستند و به طور کامل با الزامات کیفیت، مشخصات، عملکرد و استانداردهای فنی مطابقت دارند.

ما در هر پیوند کار تضمین کیفیت و پیشگیری کار خوبی انجام می دهیم، کار خوبی را در تأثیر عوامل کیفیت محصول در تمامی جنبه های کنترل انجام خواهیم داد.

1. در سازماندهی عملیات تولید، زمان مناسب را ترتیب می دهیم، برای اجتناب از ساعت های طولانی اضافه کاری طولانی، به طوری که باعث خستگی کارکنان و تاثیر بر تولید نمی شود.

2. از لحاظ مدیریت فرآیند، ما به شدت از رشته فرایند پیروی می کنیم، به طور جامع درک نوآوری فن آوری تولید، بهبود روند و انجام کار خوب در تولید.

3. از لحاظ راهنمایی فنی و آموزش، ما اهمیت ویژه ای را برای راهنمایی و آموزش مهارت های فنی و تخصصی ماهر می کنیم.

4. از لحاظ مدیریت ما سیستم نظارت و بازرسی را بهبود میبخشیم و بازرسی محل کارخانه را تقویت خواهیم کرد.

5. در نهایت، برای محصولات غیرقابل قبول، ما با آنها مقابله خواهیم کرد، درس هایی از آنها بگیریم و اقدامات لازم را برای جلوگیری از وقوع دوباره آنها انجام دهیم.